Akcesoria do folii

Avery Squeegee Pro

Rakla aplikacyjna, jedna krawędź pokryta filcem, druga twardo zakończona. Bardzo skuteczne narzędzie dedykowane do płaskich lub lekko zakrzywionych powierzchni. Świetny wybór do grafiki samochodową i szybkich aplikacji, takich jak panele ścienne.

 

Avery Application Gloves

Rękawiczki do łatwej, czystej i precyzyjnej aplikacji. Możliwość prania w temp. 400o C. Rękawiczki aplikacyjne zostały stworzone w celu ułatwienia pracy wykonawcom
reklam. W 100% bawełniane, elastyczne rękawiczki ułatwiają poruszanie się po powierzchniach aplikacyjnych: płaskich, nieregularnych i nitowanych. Miękki materiał rękawiczki odporny jest na otarcia, posiada znakomite charakterystyki antystatyczne, nie rysuje powierzchni folii.

 

Avery Surface Cleaner

Detergent do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni. Nie zawiera rozpuszczalników. Jest to wysokiej wydajności płyn czyszczący, który pozwala usunąć wszystkie rodzaje zabrudzeń, w tym kurzu, wosku, lekkiego silikon, a nawet smoły. Bardzo przyjazny dla użytkownika. Może być również stosowany do usuwania małych pozostałości kleju z powierzchni.

 

Avery Adhesive Remover

Detergent do usuwania pozostałości kleju z powierzchni. Wysokiej klasy płyn czyszczący, przeznaczony do czyszczenia resztek kleju, gdy grafiki są usuwane.

 

Avery Magnets

Magnesy do aplikacji, ułatwiające pozycjonowanie dużych grafik na samochodzie. Magnesy ułatwiają pozycjonowanie dużych formatów grafik reklamowych bezpośrednio na samochodzie. Gwarantują, że aplikacje może wykonać jedna osoba, nawet przy bardzo dużych naklejkach. Zestaw zawiera dwa magnesy aplikacyjne.

 

Avery Snitty

Nóż do cięcia papieru i materiałów z roli. Nóż idealny do cięcia papieru oraz tworzyw sztucznych z roli. Rękojeść wykonana jest z odpornego na uderzenia polistyrenu. Cięcie nożem odbywa się tak jak przy użyciu półotwartych nożyc. W przypadku CO UPPY zarówno ostrze jak i stopka ustawione są dokładnie pod kątem 45°. Ostrze jest bezpiecznie ukryte w oprawce i chroni przed urazami. Ponadto można je obracać i wykorzystać 4 krawędzie tnące a piórko dociskowe zabezpiecza materiał przed przesuwaniem się.

Avery Laser Temp Pirometr

narzędzie ułatwiające mierzenie temperatury na powierzchni folii. Jest niezbędny w aplikacji folii wylewanej na krzywe powierzchnie i zagłębienia. Umożliwia bezdotykowy pomiar temperatury powierzchni oraz wygrzewanej folii.

 

Avery Toolbelt

Profesjonalny pas na narzędzia Avery.

Avery Application Knife

Nóż do dokładnego nacinania folii.

POBIERZ CENNIK

Wybierz odpowiedni dla siebie cennik i sprawdź najniższe ceny w branży

Index Opis Dostępność Partia Cena kat. netto (zł) Ilość Cena kat. netto za całość (zł) Zapytaj
1001991 Detergent do czyszcz. Pow. 1L
10%

0,00/Karton
Sztuka
1001992 Detergent do usuwania kleju 0,5 L
90%

0,00/Karton
Sztuka
1016470 Magnesy aplikacyjne
10%

0,00/Sztuka
Sztuka
1021635 Rakiel plastikowy - PRO XL z filcem
10%

0,00/Sztuka
Sztuka
1001318 Rakiel plastikowy - PRO z filcem
90%

0,00/Sztuka
Sztuka
1001990 Rękawice aplikacyjne
90%

0,00/Para
Sztuka

Formularz kontaktowy

Prosimy dodać 9 i 8.

Zapytaj o produkt w innym formacie – kontakt do Działu Handlowego Tuplex.