Ścianki

Ścianki banerowe Magical Classic

Konstrukcja wykonana ze stali i tworzywa sztucznego
Więcej informacji
Grafika jednostronna lub dwustronna mocowana dzięki tunelom
Estetyczny  wygląd i nowoczesne wzornictwo
Teleskopowe maszty i podstawa w kolorze czarnym
Wymiar: 130-240 cm x 95-240 cm
Waga: 11 kg

Zaczynając od 367,77 zł 299,00 zł

Elementy produktów grupowanych
Indeks Partia Marka Cena online za szt. netto Ilość Suma Dostawa
1030553 BANNERST F Multistand 299,00 zł netto / szt. 367,77 zł brutto / szt.
Brak w magazynie
0,00 zł netto 0,00 zł brutto
Kurier dostawa standardowa

SUMA BRUTTO: 0,00

SUMA NETTO: 0,00

Prezentacja produktu

Dostępne metody dostaw w sklepie Tuplex.pl

  • Dostawa standardowa - Kurier do 31 kg - 16.99 zł netto
  • Specialne pakowanie - Kurier do 31 kg - 45 zł netto za paczkę
  • Produkty tylko z odbiorem osobistym

Dostępność produktów

  • Dostępne tylko w oddziałach
  • Dostępne on-line

Ścianka banerowa jest jednym z najchętniej stosowanych rozwiązań wykorzystywanym przez działy marketingowe. Konstrukcja ta, zwana również ścianką ekspozycyjną, doskonale sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju eventów, a w przerwie pomiędzy wydarzeniami może być wykorzystywana w siedzibie firmy lub instytucji.

Ścianki targowe Magical Classic

Ścianka banerowa jest jedną z najprostszych, a przez to najpopularniejszych ścianek ekspozycyjnych na rynku. Jej konstrukcja przeważnie wykonywana jest ze stali i tworzywa sztucznego, co pozwala zapewnić ściance niezbędną wytrzymałość przy zachowaniu względnie niewielkiej wagi. Ale to, co czyni z niej tak atrakcyjne narzędzie, to specjalne teleskopowe maszty, które pozwalają zmieniać w szerokim zakresie docelową wielkość ścianki. Przykładowo ważąca ok. 11 kg ścianka targowa po rozłożeniu może mieć wymiary 110-240 cm x 92-240 cm. To ogromna korzyść dla użytkownika, który np. podczas eventu będzie prezentował grafikę o wielkości 240 x 240 cm, a po powrocie do siedziby wykorzysta ściankę do umieszczenia firmowej grafiki, np. o wymiarach 110 x 92 cm.

Ścianki ekspozycyjne - zalety

Niewielka waga i opcja dopasowania rozmiarów konstrukcji do prezentowanej grafiki to tylko część zalet ścianki banerowej. Wielu klientów doceni również możliwość wykorzystywania jedno- lub dwustronnych materiałów. To duża przewaga ścianki targowej Magical Classic w porównaniu z wieloma innymi rozwiązaniami. Dzięki temu wykorzystując tę samą przestrzeń można w jednym czasie dotrzeć z przekazem do znacznie większej liczby odwiedzających lub kontrahentów. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że ścianki ekspozycyjne wyróżniają się estetycznym wyglądem i są niezwykle łatwe w obsłudze oraz transporcie.