Akademia Reklamy Tuplex / Avery / Epson - JUŻ ZA NAMI!

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy cykl spotkań w ramach Akademii Reklamy Tuplex – Avery – Epson, które odbyły się w dniach 15 - 21 kwietnia 2016 w Warszawie, Gliwicach, Wrocławiu i Poznaniu.

Całość wydarzenia była dużym sukcesem dzięki wysokiej frekwencji oraz aktywności uczestników.  Jak zawsze ideą przyświecającą nam podczas organizacji spotkań była chęć zaprezentowania najnowocześniejszych materiałów, produktów i tendencji rynkowych w obszarze reklamy wizualnej. Do współpracy zaprosiliśmy dwa znane światowy koncerny – prekursora unikatowych rozwiązań w zakresie materiałów dla reklamy – firmę Avery Dennison oraz wiodącego dostawce produktów i rozwiązań min. w zakresie druku firmę Epson. Na wszystkich spotkaniach prezentowane były metody i techniki druku, tajniki kalibracji urządzeń oraz najnowsze rodzaje materiałów do druku.

Nasz RoadShow pozwolił na zapoznanie się z wyjątkowymi możliwościami, jakie dają folie Avery oraz maszyny Epson  a także był okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Dziękujemy, że byliście tam z nami!