Oddział Częstochowa


 ul. Warszawska 125
42-200 Częstochowa
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Częstochowa: poliwęglan (lity i kanalikowy), PMMA, płyty HPL


Firma Tuplex jest obecna w Częstochowie już od 20 lat. Oddział został założony w 1999 r. i zlokalizowany jest w pobliżu dróg tranzytowych nr 1 i nr 46 (ul. Warszawska 125). Pozwala to na szybkie i bezkolizyjne dotarcie z dowolnego miejsca regionu, m.in. z Lublińca, Olesna, Opola, Kłobucka, Wielunia, Bełchatowa, Radomska, Myszkowa i Zawiercia. Podobnie jak w przypadku pozostałych oddziałów firmy Tuplex oferta dostępna w Częstochowie kierowana jest do firm z szeroko pojętej branży budowlanej, reklamowej i przemysłowej.

Od samego początku doradcy z częstochowskiego oddziału są blisko klientów i wspierają ich swoją bogatą, merytoryczną wiedzą. To wartość dodana, która wraz z szerokim portfolio firmy tworzy idealne połączenie. Na ofertę oddziału składają się setki produktów z gamy Tuplex, spośród których do najważniejszych należą: poliwęglan (lity i kanalikowy), PMMA (inaczej plexi lub szkło akrylowe), PCW, folie samoprzylepne, płyty kompozytowe, płyty HPL. Ponieważ wybór optymalnego produktu nie zawsze jest prostą sprawą – w doborze najlepszego rozwiązania pomoże jeden ze świetnie wyszkolonych i doświadczonych doradców klienta.

U podstaw renomy, jaką cieszy się częstochowski oddział, leży wysoka jakość oferowanych produktów. Wiele z nich występuje pod własnymi markami i jest doskonale rozpoznawalna na rynku. Wysoka jakość materiałów i ich łatwa dostępność idzie w parze z szeroką gamą dodatkowych usług, na które mogą liczyć klienci. Całości dopełnia profesjonalne doradztwo, co ułatwia wybór materiału optymalnie dopasowanego do założeń nabywcy oraz możliwość pocięcia materiałów zgodnie z wytycznymi klienta a także ich dostarczenie pod wskazany adres.