Oddział Olsztyn


 ul. Sprzętowa 3
10-416  Olsztyn
Godziny otwarcia: Zamknięte
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Olsztyn: tworzywa sztuczne, poliwęglan lity i komorowym, Marineboard


Oddział Tuplex w Olsztynie rozpoczął swoją działalność 20 lat temu i przez ten czas zdobył wśród klientów z branży reklamowej, budowlanej i przemysłowej renomę wiarygodnego partnera. Placówka zlokalizowana jest przy ul. Sprzętowej 3, którą od trasy ekspresowej S16 dzielą zaledwie 3 km. Bliskość drogi tranzytowej ułatwia dojazd do oddziału i odbiór zamówionego towaru.

U podstaw sukcesu olsztyńskiego oddziału leżą wysoka jakość obsługi i kompleksowa oferta idealnie dopasowana do potrzeb klientów działających w rejonie Olsztyna i okolic. Obszar naszej działalności obejmuje m.in. Elbląg, Augustów, Ełk, Mławę, Ostródę oraz Iławę. Bliskość jezior w dużej mierze decyduje o oferowanym przez nas asortymencie – specjalizujemy się przede wszystkim w produktach stosowanych w branży jachtowej, m.in. płyty Marineboard. Ponadto proponujemy naszym klientom także pleksi, HPL, Staron, poliwęglan lity oraz kanalikowy (komorowy). Zamówione materiały możemy pociąć zgodnie z zamówieniem klienta i dostarczyć pod wskazany adres.

Do niewątpliwych atutów naszego oddziału należy także przestronny magazyn o powierzchni blisko tysiąca mkw. Dzięki temu jesteśmy przygotowani do obsługi nawet dużych zamówień. Na bieżąco realizujemy również niestandardowe projekty, zapewniając realizację zleceń w najkrótszym możliwym czasie.

Elementem naszej działalności są również dodatkowe usługi. Oferujemy m.in. cięcie płyt na wskazane przez klienta formaty, organizujemy także transport.