Centrala / Oddział Warszawa


Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Warszawa: tworzywa sztuczne, pleksi, poliwęglan komorowy i lity, płyty HPL

 

Już od wielu lat Warszawa należy do najważniejszych punktów na mapie Tuplex. To właśnie tutaj w 2001 r. została przeniesiona centrala firmy, która nadaje rytm działania całej sieci Tuplex nie tylko w Polsce, lecz także w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Od samego początku warszawski oddział mieści się na Targówku, gdzie oprócz biura znajduje się także magazyn centralny. Dzięki dobrej lokalizacji wielu klientów firmy decyduje się na samodzielny odbiór towaru. Ta forma jest ogromnym udogodnieniem szczególnie dla wymagających kontrahentów. Bliskość magazynu centralnego ułatwia dostęp do bardzo dużych zapasów materiałów z tworzyw sztucznych, zgromadzonych na powierzchni magazynowej przekraczającej 15 tys. mkw., a możliwość skorzystania z usług cięcia materiałów (jedna piła pionowa, dwie poziome oraz gilotyna) ułatwia przygotowanie towaru zgodnie z własnymi, nawet bardzo wyszukanymi preferencjami.

Warszawski oddział to również miejsce, w którym pracuje dział handlowy, w większości składający się z osób działających na rynku tworzyw sztucznych już od wielu lat. Każda z osób przeszła specjalistyczne szkolenia produktowe i każda chętnie służy pomocą, opierając się na zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu. Na co dzień współpracujemy z klientami, którzy od lat zajmują się obróbką materiałów i są specjalistami w swojej dziedzinie. Zachęcamy do współpracy także nowych klientów, dla których niezwykle ważnym czynnikiem jest jakość oferowanych produktów.

Wśród najważniejszych produktów opuszczających bramy warszawskiego oddziału warto wymienić PCW spienione i twarde, PMMA (pleksi) ekstrudowane i wylewane, poliwęglan lity i komorowy, płyty kompozytowe Tubond, płyty HPL, styrodur, a także tworzywa PET i HIPS.

Zasięg działania warszawskiego oddziału obejmuje praktycznie cały obszar województwa mazowieckiego. Na terenie Warszawy materiały dostarczane są codziennie od poniedziałku do piątku, pozostałe lokalizacje obsługiwane są zazwyczaj dwa razy w tygodniu. Sochaczew, Siedlce, Garwolin, Radom, Żyrardów, Ostrołęka, Ciechanów – to tylko niektóre z miast, gdzie docierają materiały Tuplex.

Obejrzyj video - Tuplex Warszawa