Ścianki

 1. Akcesoria - taśma do ścianki POP-UP Fabric
  Marka
  Wymiar
  Cena online za szt. netto
  • Ścianki banerowe MAGICAL PRO CZARNA
   Marka
   Wymiar
   Cena online za szt. netto

   Zaczynając od 699,87 zł 569,00 zł

    Zaczynając od 699,87 zł 569,00 zł

    Brak w magazynie
   • Ścianki banerowe Magical Classic
    Marka
    Wymiar
    Cena online za szt. netto
     Brak w magazynie

    Ścianki reklamowe należą do grupy najpopularniejszych systemów wystawienniczych. Mają prostą konstrukcję i dzięki temu są chętnie wykorzystywane podczas wydarzeń targowych i spotkań biznesowych, ale też np. w handlu, stanowiąc atrakcyjny i skuteczny sposób na zaprezentowanie przenośnej reklamy wielkoformatowej.

    Ścianka reklamowa - rodzaje

    Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów ścianek reklamowych, nazywanych również ściankami reklamowymi lub ściankami wystawienniczymi. Ułatwia to znalezienie optymalnego rozwiązania w odniesieniu do potrzeb i preferencji klienta — właściwie dobrana ścianka zwiększa atrakcyjność prezentowanej treści. Dwie główne grupy tworzą: ścianki reklamowe z teleskopowymi masztami oraz ścianki pop-up, które kompatybilne są z grafikami tekstylnymi.

    Ścianka konferencyjna z teleskopowymi masztami

    Teleskopowe ścianki konferencyjne (reklamowe, wystawiennicze) umożliwiają prezentowanie grafik jedno- oraz dwustronnych. Konstrukcje te zazwyczaj wykonywane są ze stali lub anodowanego aluminium oraz tworzywa sztucznego i wyróżniają się estetycznym wyglądem oraz nowoczesnym wzornictwem. W zależności od rodzaju użytego materiału teleskopowe maszty i podstawy mają czarny (stal) lub srebrny (aluminium) kolor.

    Ścianka wystawiennicza pop-up

    Jedną z głównych różnic pomiędzy ściankami teleskopowymi oraz ściankami pop-up jest to, że te drugie wymagają stosowanie jednostronnych grafik. Do wyboru są m.in. ścianki proste pop-up Fabric, w których tekstylna grafika mocowana jest na rzep, ścianki proste pup-up spring z grafiką mocowaną za pomocą magnetycznych listew, ścianki łukowe pop-up Spring (również magnetyczne mocowanie). Te ostatnie występują nawet w wersji smart, w której walizka na kółkach przeznaczona do transportowania ścianki może również pełnić funkcję trybunki. Ścianki reklamowe wykonywane są m.in. z anodowanego aluminium i tworzywa sztucznego, a ich niewątpliwą zaletą jest szybki i łatwy montaż wraz z grafiką — ten zajmuje ok. 5 minut — przy czym niektóre ścianki, jak np. prostą pop-up Fabric, można złożyć i przewozić wraz z grafiką.