Oddział Lublin


 ul. Energetyków 19
20-468 Lublin
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Lublin: pleksi, PCW, PE, PET, poliwęglan kanalikowy i lity

 

Lubelski oddział jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy oczekują szybkiego i łatwego dostępu do gamy produktowej Tuplex. Założony w 2011 r. należy do najmłodszych oddziałów w Polsce, ale mimo to doskonale znającym potrzeby lokalnych firm. Placówka w Lublinie w krótkim czasie stała się największym dystrybutorem materiałów i tworzyw sztucznych w regionie.

U podstaw naszego sukcesu, oprócz niezwykle szerokiej i kompleksowej oferty, leży profesjonalny zespół doradców. Ogromna wiedza i doświadczenie pomagają nam realizować wszelkiego rodzaju zlecenia związane z wykorzystaniem tworzyw sztucznych, kierowane do nas przez firmy z szeroko pojętych branż reklamowej, budowlanej i przemysłowej. Efektem naszej pracy są optymalne rozwiązania, które przekładają się na pełne zadowolenie klientów.

Bogate doświadczenie doradców idzie w parze z doskonale przygotowaną infrastrukturą oddziału. Przestronny magazyn zapewnia szybki i łatwy dostęp do często zamawianego asortymentu, co znacząco skraca czas realizacji zleceń. Wśród tworzyw i materiałów najczęściej kupowanych w naszym oddziale warto wymienić m.in. pleksi, PCW, PE, PET, aluminiowe płyty kompozytowe, poliwęglan kanalikowy (komorowy) i lity, a także płyty cementowo-włókniste. Dodatkowo zapewniamy transport zamówionych materiałów oraz ich cięcie.

Oprócz sprzedaży tworzyw lubelski oddział oferuje również szereg dodatkowych usług, w tym cięcie i transport materiałów. Rejon działania placówki obejmuje nie tylko Lublin, lecz także Lubartów, Międzyrzecz Podlaski, Biała Podlaska, Łuków, Ryki, Puławy, Włodawa, Chełm, Zamość, Kraśnik, Tomaszów Lubelski i Janów Lubelski.