Oddział Poznań


 ul. Za Motelem 5
62-080 Sady k. Poznania
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Poznań: PMMA, tkaniny, folie, PCW, plandeki, kompozyty, folie twarde

 

Poznański oddział należy do najstarszych placówek Tuplex i swoją działalność rozpoczął już w 1992 r. Jego powstanie było efektem decyzji o rozwoju terytorialnym firmy, pozwalającym być bliżej klientów oraz szybciej realizować ich potrzeby. Te założenia są aktualne aż do dzisiaj – chcąc zapewnić najwyższy poziom obsługi oddział w Poznaniu został gruntownie zmodernizowany. Dzięki dbałości o standard serwisu sprzedażowego i ofertę dopasowaną do potrzeb klientów poznański jest synonimem hasła „tworzywa sztuczne Poznań”.

Naszym niewątpliwym atutem jest ogromny potencjał jaki stoi za firmą Tuplex. Działając na poznańskim rynku już od ponad 25 lat od samego początku dążymy do celu, jakim jest osiągnięcie pełnego zadowolenia klientów. Dlatego też każdego partnera handlowego traktujemy indywidualnie i oferujemy pełną gamę produktów dostępnych w ofercie Tuplex, zarówno najpopularniejsze materiały, jak i te rzadziej wybierane tworzywa.

Na ofertę poznańskiego oddziału składa się najszersza gama produktów adresowanych do branży reklamowej, budowlanej i przemysłowej. Specjalizujemy się w dostarczaniu materiałów takich jak PMMA (plexi), tkaniny, folie, PCW, plandeki, PC, PET, HPL, kompozyty, folie twarde, ABS, Kydex, PP i PE. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby zarówno małych podmiotów, stawiających pierwsze kroki w branży, jak i doświadczonych, dużych inwestorów i producentów, którzy szukają nowych i/lub najlepszych dostępnych rozwiązań.

Na przestrzeni wszystkich lat naszej działalności przekonaliśmy do siebie wielu klientów, którzy szukając optymalnego rozwiązania spośród tworzyw sztucznych szukają produktów Tuplex. Niemal każdego dnia obsługujemy kontrahentów z całego województwa poznańskiego, m.in. z Konina, Jarocina, Kościana, Gniezna, Piły, Środy Wielkopolskiej, Grodziska Wielkopolskiego, Nowe Tomyśla i oczywiście Poznania.