Oddział Włocławek


 ul. Zielna 37/39
87-800 Włocławek
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Włocławek: PMMA, PCW, płyty kompozytowe, folie ploterowe i do druku cyfrowego


Włocławski oddział Tuplex powstał w kwietniu 1998 r. i mieści się w przemysłowej części dzielnicy Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Dogodny dojazd, miejsca parkingowe oraz załadunek odbywający się w strefie magazynowej ułatwiają odbiór zamówionego towaru. Współpracujemy również z firmami transportowymi oraz spedycyjnymi, dzięki czemu oferowane przez nas materiały możemy dostarczyć bezpośrednio na adres klienta. Operujemy w promieniu ok. 80 km od Włocławka i obsługujemy kontrahentów m.in. z Torunia, Brodnicy, Płocka, Kutna i Koła.

Współpracując z naszymi klientami z branży reklamowej, przemysłowej i budownictwa w pełni wykorzystujemy wszystkie grupy produktowe z oferty Tuplex. Wśród odbiorców naszych towarów są także studenci oraz ludzie skupieni wokół uczelni, wnosząc intelektualny wkład w tworzenie innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem tworzyw. Jako oddział Tuplex wspieramy lokalne inicjatywy oraz wydarzenia sportowo-kulturalne.

Znaczącą grupą produktową w naszym oddziale stanowią materiały przeznaczone do tworzenia reklam, po które sięgają firmy działające nie tylko w Polsce, lecz także w Europie i na świecie – m.in. przedstawiciele sieci handlowych, banków, salonów samochodowych i stacji benzynowych. W naszej ofercie klienci znajdą m.in. PMMA (czyli popularne plexi), PCW, płyty kompozytowe, folie ploterowe czy folie do druku cyfrowego.

Wspieramy również małe projekty, a wiele naszych materiałów znajduje zastosowania budowlane. Szczególną radość sprawiają nam projekty realizowane w pierwszych latach naszej działalności, do dzisiaj pozostające częścią architektury miast. To dowód na to, że zaproponowane rozwiązania przetrwały próbę czasu. Także i dziś nasi klienci chętnie sięgają po takie tworzywa jak poliwęglan komorowy (kanalikowy), panele z poliwęglanu czy HPL.

Z naszego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy czerpie również branża przemysłowa, która coraz częściej sięga po tworzywa sztuczne, doceniane m.in. za niską wagę, odporność na korozję oraz możliwości przetwórcze.  Materiały te niejednokrotnie stają się obowiązkowym elementem we wnętrzu autobusów, tramwajów, pociągów, pojazdów specjalnych, maszyn, a nawet linii produkcyjnych. 

Aby pozostawać na bieżąco z ciągle zmieniającymi się rynkiem tworzyw sztucznych, prowadzimy ciągłe szkolenia i prezentacje dla naszych klientów. Dzięki gruntownej znajomości produktów z łatwością potrafimy dopasować oferowane przez nas materiały pod dowolny projekt.