Tekstylia do zadruku

Canvasy to popularne tkaniny do zadruku doskonale imitujące tradycyjne płótna malarskie. Występują w dwóch najważniejszych odmianach – jako naturalna tkanina z wykorzystaniem włókien bawełnianych oraz pochodzących z procesu recyclingu włókien syntetycznych typu PET. Może to być zatem tkanina bawełniana, bawełniano-poliestrowa lub poliestrowa dodatkowo specjalnie powleczona.

Zyskały dużą popularność, gdyż są to ekologiczne rozwiązania powszechnie stosowane w profesjonalne fotografii, m.in. reprodukcji zdjęć, a także w dekoracji, jako ozdoby sceniczne, reprodukcje obrazów, na targach, wystawach oraz w reklamie (roll-upy, banery reklamowe itd.).

Cechuje je wysoka wytrzymałość, po naciągnięciu na ramę nie pękają na zagięciach. Świetnie odwzorowują kolory, a powstałe reprodukcje przypominają prawdziwe obrazy namalowane na płótnie. Canvasy, nowoczesne podłoża syntetyczne i naturalne zdatne do zadruku, można znaleźć w szeroki wyborze w naszym sklepie – zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.