Oddział Kalisz


 ul. Wrocławska 48
62-800 Kalisz
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Kalisz: tworzywa sztuczne, pleksi, poliwęglan komorowy i lity


Początki działalności kaliskiego oddziału firmy Tuplex przypadają na końcówkę lat 90. ubiegłego wieku – nasze usługi świadczymy od 1999 r. Położony przy ul. Wrocławskiej 48, blisko drogi krajowej nr 25, jest łatwo dostępny z praktycznie dowolnego miejsca w Kaliszu i okolicach. Atrakcyjną lokalizację doceniają szczególnie klienci, którzy preferują odbiór osobisty zamówionego towaru.

To, co wyróżnia na lokalnym rynku nasz oddział, to profesjonalny i doświadczony zespół handlowy oraz szeroka oferta. Znajomość tworzyw sztucznych w połączeniu z niezwykle bogatym portfolio pozwala nam zrealizować niemal każde zlecenie. Pracujący tu doradcy techniczni gwarantują znalezienie optymalnych rozwiązań, co przekłada się na pełne zadowolenie klientów.

Opierając się na własnym doświadczeniu i bazując na doświadczeniu pozostałych polskich oddziałów Tuplex, nieustannie dbamy o to, aby najbardziej poszukiwane materiały i tworzywa były dostępne na bieżąco. W ten sposób znacząco skracamy czas dostarczenia zamówionego towaru lub możliwości jego odbioru. Nawet  w przypadku zamówień specjalnych gwarantujemy szybką ich realizację.

Naszą ofertę kierujemy głównie do branży budowlanej, przemysłowej i reklamowej, choć klientami są także firmy związane z innymi profesjami. Specjalnością kaliskiego oddziału są m.in. poliwęglan lity i kanalikowy, pleksi, kompozyty reklamowe, folie do zadruku, polietylen oraz kompozyty budowlane.

Dzięki temu, że jesteśmy obecni na rynku już od ponad 20 lat, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów i współpracujemy z firmami nie tylko z Kalisza, lecz także dość odległych miast i miejscowości. Nasz standardowy rejon działania oprócz Kalisza obejmuje m.in. Bukowice, Ostrów Wielkopolski, Koźmin Wielkopolski, Pleszew, Gorzyce Wielkie i Krotoszyn.