Oddział Kraków


 ul. Zawiła 58
30-390  Kraków
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Kraków: tworzywa sztuczne, pleksi, poliwęglan komorowy i lity

 

Odpowiadając na potrzeby klientów, firma Tuplex bardzo szybko zaczęła rozszerzać sieć sprzedaży i już w 1996 r. otworzyła oddział w Krakowie. Zlokalizowany w południowej części stolicy Małopolski, przy ul. Zawiłej 58, pozwala na łatwy i szybki dojazd z przebiegającej w pobliżu obwodnicy miasta.

Jednym z najważniejszych atutów, jakimi może pochwalić się krakowski oddział, jest zespół sprzedażowy, który bazując na swoim bogatym doświadczeniu służy klientom profesjonalnym doradztwem. To bardzo ważne, zważywszy na to, jak bogata gama produktowa oferowana jest przez firmę Tuplex.  Ogromna wiedza sprzedawców w połączeniu z doskonałą znajomością rynku pozwala znaleźć optymalne rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby praktycznie każdego klienta.

Listę zalet rozszerza magazyn o powierzchni niemal 5 tys. mkw. Ta ogromna przestrzeń ułatwia przechowywanie dużej ilości towaru, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia. Krakowski oddział oferuje szeroką gamę materiałów wykorzystywanych w reklamie, budownictwie i przemyśle, m.in. do wykonywania reklam wewnętrznych i zewnętrznych, tablic, stoisk targowych, pergoli, zadaszeń, wiat, obudów i osłon maszyn, plandek, ścian i sufitów w przemyśle transportowym, a nawet placów zabaw. Na klientów czekają m.in. pleksi (PMMA), PCW (spienione i lite), PET, Tubond, poliwęglan komorowy i lity, płyty cementowo-włókniste Tubonit, Solid Surface – Staron.

Z myślą o oczekiwaniach i potrzebach klientów, krakowski oddział oferuje także szereg dodatkowych usług. Ponadto wielu kontrahentów chętnie korzysta z możliwości odbioru własnego. To wszystko sprawia, że nasz oddział jest bardzo popularny wśród firm i zleceniodawców działających na terenie województwa małopolskiego, w szczególności w takich miastach jak Kraków, Wieliczka, Bochnia, Brzesko, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Myślenice, Nowy Targ, Zakopane, Sucha Beskidzka, Kęty, Wadowice, Bielsko Biała, Żywiec, Chrzanów, Oświęcim, Trzebinia, Olkusz, Wolbrom, Miechów, Limanowa, Skawina i Proszowice.