Podane ceny obowiązują wyłącznie w przypadku złożenia zamówienia online.
Produkty z odbiorem osobistym są dostępne tylko dla klientów prowadzących działalność gospodarczą, którzy w sklepie internetowym.
Pozostałe produkty są dostępne bez konieczności .

HIPS

HIPS to polistyren wysokoudarowy, stanowi modyfikację polistyrenu wzbogaconą w kauczuk butadienowy. Co ważne, nie wymaga wstępnego suszenia, jest materiałem lekkim, o wysokiej udarności, podatnym naróżnego rodzaju formowanie.

Ze względu na swoje właściwości termoplastyczne płyty HIPS można poddawać procesom głębokiego termoformowania i wykorzystywać je m.in. do produkcji opakowań na lody, wkładów do lodówek, obudów do urządzeń elektrycznych, elementów opraw oświetlenia itd.

Zyskuje popularność w licznych branżach ze względu na swoją podatność na formowanie (np. wiercenie, frezowanie, cięcie laserem, klejenie itd.), dzięki czemu można z niego wyprodukować nawet skomplikowane formy.

Można wybrać płyty HIPS w różnych wersjach kolorystycznych, w wersji matowej lub z połyskiem. Zwracamy dużą uwagę na jakość oraz trwałość oferowanych przez nas produktów – zobacz nasz cały asortyment