Trybunki i stojaki

 1. Stojak na ulotki ZED-UP1 A4
  Marka
  Cena online za szt. netto od

  Zaczynając od 244,77 zł 199,00 zł

   Zaczynając od 244,77 zł 199,00 zł

   Brak w magazynie
  • Stojak na ulotki ZED-UP2 A4 z aluminiową walizką
   Marka
   Cena online za szt. netto od
   • Stojak na ulotki ZED-UP3 A4
    Marka
    Cena online za szt. netto od

    Zaczynając od 281,67 zł 229,00 zł

     Zaczynając od 281,67 zł 229,00 zł

     W magazynie
    • Trybunka reklamowa
     Marka
     Wymiar
     Cena online za szt. netto od

     Zaczynając od 446,49 zł 363,00 zł

      Zaczynając od 446,49 zł 363,00 zł

      Brak w magazynie
     • Półka do trybunki
      Marka
      Wymiar
      Cena online za szt. netto od

      Zaczynając od 73,68 zł 59,90 zł

       Zaczynając od 73,68 zł 59,90 zł

       W magazynie

      Konferencje, sympozja, wystawy, imprezy branżowe, krótko mówiąc wszelkiego rodzaju eventy to miejsca, gdzie niezastąpionym rozwiązaniem są trybunki oraz stojaki reklamowe. Łatwe w transporcie i równie łatwe w obsłudze, umożliwiają zaprezentowanie dowolnych treści reklamowych i promocyjnych, a równocześnie pozwalają zachować porządek, np. na stoisku wystawienniczym.

      Trybunki reklamowe

      Spośród ogólnodostępnych systemów wystawienniczych jednymi z najpopularniejszych są trybunki reklamowe. Dzięki swojej konstrukcji, która w zależności od wybranego rodzaju może składać się z panelu wykonanego z PCW komorowego (front) oraz dwóch płyt meblowych (podstawa oraz górna płyta), trybunki są lekkie (waga ok. 14 kg) i dzięki temu łatwe do przenoszenia.

      Przednia ściana trybunki jest idealnym miejscem do zaprezentowania grafiki firmowej lub reklamowej — ciekawie zaprojektowana i właściwie przedstawiona szata graficzna z pewnością wyróżni stoisko firmowe na tle stoisk innych wystawców. Duża powierzchnia przeznaczona na grafikę pozwala umieścić na plakacie wiele informacji, od logo i nazwy firmy zaczynając, poprzez infografikę lub hasło reklamowe, a np. na zdjęciach produktów kończąc.

      Wnękę wewnątrz trybunki można wykorzystać  do ukrycia przed wzrokiem gości różnego rodzaju paczek z ulotkami reklamowymi lub przeznaczyć na rzeczy osobiste osób prezentujących ofertę firmy. Ma to ogromne znaczenie szczególnie podczas targów i konferencji, które trwają zazwyczaj wiele godzin.

      Stojaki reklamowe

      Kolejnym przydatnym systemem wystawienniczym jest stojak reklamowy. W zależności od oczekiwań klienta może być wykonany z anodowanego aluminium i kieszonek reklamowych lub np. ze stali malowanej proszkowo. Niezależnie od wybranej wersji stojaki reklamowe łączą niewielką wagę (7-8 kg) z łatwością ich montażu.

      Eleganckie i stylowe, stojaki reklamowe umożliwiają zaprezentowania szeregu materiałów reklamowych i promocyjnych. Dodatkowo gwarantują zachowanie porządku na stoisku wystawienniczym, bo dzięki specjalnym kieszeniom ulotki nie wypadają, a przy tym są łatwo dostępne dla gości. Oczywiście zakres możliwości wykorzystania stojaka reklamowego daleko wykracza poza imprezy targowe — stojaki reklamowe równie dobrze sprawdzają się np. w recepcjach, centrach handlowych, sklepach, biurach podróży czy też wszelkiego rodzaju instytucjach i punktach usługowych.