Oddział Szczecin


 ul. Kniewska 17-19
70-846 Szczecin
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Szczecin: płyty poliwęglanowe, pleksi, poliwęglan komorowy i lity


Chociaż szczeciński oddział firmy Tuplex jest jednym z najmłodszych, gdyż swoją działalność rozpoczął w 2011 r. - to w krótkim czasie stał się bardzo ważnym punktem w północno-zachodniej części Polski. Ogromnym ułatwieniem dla klientów, którzy preferują odbiór osobisty zamówionego towaru, jest doskonałe położenie oddziału – blisko węzła na trasie ekspresowej S3, z którego można łatwo dojechać do trasy ekspresowej S6, autostrady A6 oraz drogi krajowej nr 10.

Podobnie jak w przypadku pozostałych oddziałów firmy Tuplex, największymi i najczęstszymi odbiorcami dostępnych u nas produktów są firmy budowlane oraz te związane z branżą przemysłową i reklamową. Dbając o zadowolenie każdego klienta obsługujemy zarówno hurtowe, powtarzalne zlecenia, jak również jednorazowe i nietypowe, które wymagają indywidualnego podejścia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu kontrahentów niezwykle ważnym aspektem prowadzonej działalności jest łatwy i szybki dostęp do towaru. Dlatego też, bazując na już zdobytym doświadczeniu, staramy się, aby najczęściej wybierane materiały były zawsze dostępne w naszym magazynie. Dzięki temu klienci nie muszą zamawiać towaru z kilkudniowym wyprzedzeniem. Ten czas wymagany jest w przypadku materiałów sprowadzanych na specjalne zamówienie. Największym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się m.in. polietylen, tkaniny do zadruku, kompozyty reklamowe, folie do zadruku, pleksi, PCW spienione oraz poliwęglan lity i kanalikowy.

Przemyślana lokalizacja szczecińskiego oddziału sprawia, że wielu klientów decyduje się na osobisty odbiór zamówionego towaru. Ci, którzy nie mają możliwości zrealizowania odbioru we własnym zakresie, mogą zlecić jego dostarczenie pod wskazany adres. Do większości pobliskich miast i miejscowości dostarczamy towar z dnia na dzień, nieznacznie wydłużając ten czas w przypadku odleglejszych miejscowości. Szczeciński oddział jest bardzo popularny wśród klientów operujących w miastach takich jak Szczecin, Koszalin, Goleniów, Police, Białogard, Stargard, Lidzbark i Dobra Szczecińska.