Roll-up, X-banner, L-banner

 1. Roll-up ECO PLUS
  • Roll-up EXTRA

   Zaczynając od 88,56 zł 72,00 zł

    Zaczynając od 88,56 zł 72,00 zł

    W magazynie
   • Roll-up DOUBLE ECO
    Marka
    Wymiar
    Cena online za szt. netto

    Zaczynając od 244,77 zł 199,00 zł

     Zaczynając od 244,77 zł 199,00 zł

     W magazynie
    • Roll-up DROP
     Marka
     Wymiar
     Cena online za szt. netto

     Zaczynając od 264,45 zł 215,00 zł

      Zaczynając od 264,45 zł 215,00 zł

      W magazynie
     • X-banner Classic
      • L-banner Classic

       Rollup reklamowy jest nadal jednym z najprostszych i najskuteczniejszych nośników typu POS (z ang. point of sale), czyli rodzaj materiału reklamowego, którego zadaniem jest wspieranie sprzedaży produktów) do prezentowania wszelkich wizualnych materiałów promocyjnych i informacyjnych.

       Rollup reklamowy - wszechstronne narzędzie do prezentacji grafik

       Rollupy jako uniwersalne narzędzia do prezentacji grafik reklamowych doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zaprezentowania elementów promocyjnych — na targach, wystawach, podczas spotkań, prezentacji i konferencji. Tak szeroki zakres wykorzystania jest konsekwencją tego, że roll up należy do wygodnych, efektywnych i łatwych do przenoszenia systemów wystawienniczych.

       Rollupy - konstrukcja

       Konstrukcja rollupu składa się ze stelaża z anodowanego aluminium i mechanizmu napinającego, co ułatwia i przyspiesza montaż nośnika. Całości dopełnia specjalna kaseta z systemem zwijającym, który umożliwia rozwijanie i zwijanie grafiki reklamowej.

       Roll up X-banner

       Do najczęściej spotykanych rollupów reklamowych należą: roll up X-banner oraz roll up L-banner. Pierwszy jest bardzo lekką konstrukcją wykonaną z metalu i włókna węglowego, a do mocowania grafiki wykorzystywany jest system oczkowy. Rozkładany stelaż kształtem przypomina literę X, stąd określenie X-banner. Tego typu rollup reklamowy jest stabilny oraz wytrzymały, doskonale sprawdza się na spotkaniach biznesowych, targach oraz konferencjach i świetnie zastępuje tradycyjne plakaty oraz ulotki.

       Roll up L-banner

       Z nieco inną konstrukcją spotykamy się w przypadku roll upu reklamowego L-banner. Po rozłożeniu ten nowoczesny i mobilny stojak przypomina kształtem literę L. Roll up L-banner wykonywany jest z anodowanego aluminium i składa się z trzyczęściowego masztu oraz listwy zatrzaskowej — praktyczny system umożliwia szybką wymianę grafiki. Lekka, przenośna konstrukcja rollupu L-banner ułatwia jego przenoszenie. Praktyczność rollupu reklamowego zwiększa specjalna kaseta, w której można schować zwinięty plakat na czas transportu nośnika.