Oddział Białystok


 ul. Produkcyjna 109C
15-680 Białystok
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Białystok: poliwęglan komorowy, poliwęglan lity, PMMA (pleksi), XPS


Białostocki oddział Tuplex rozpoczął działalność w 2004 r. i podobnie jak pozostałe oddziały firmy został stworzony, aby ułatwić klientom i wszystkim zainteresowanym dostęp do materiałów z naszego bogatego portfolio. Od samego początku pracując w niezmienionym składzie osobowym, towarzyszymy naszym klientom związanym z szeroko pojętą reklamą, budownictwem i przemysłem.

Już od ponad 15 lat naszym priorytetem jest usprawnienie działalności współpracujących z nami firm. Niewątpliwym ułatwieniem dla wszystkich kontrahentów jest nasza nowa lokalizacja – od 2016 r. mieścimy się przy obwodnicy Białegostoku. Obecna siedziba znajduje się w nowo wybudowanym obiekcie biurowo-magazynowym o powierzchni blisko 2000 mkw. Kubatura budynku pozwoliła na optymalizację magazynowania asortymentu, co  przekłada się na skrócenie procesu wydawania towaru. Dodatkowym atutem jest obszerny parking przeznaczony dla samochodów osobowych i dostawczych.

Przestronny magazyn zaopatrzony jest w pełen zakres materiałów standardowo dostępnych w gamie produktowej Tuplex, a także asortyment wykraczający poza regularną ofertę. Na klientów czekają m.in. poliwęglan komorowy, poliwęglan lity, PMMA (pleksi), XPS, elewacje wentylowane, HPL, aluminium,  plandeki, a także Tuplay - materiały stosowane na placach zabaw. 

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, chętnie służymy pomocą w sprawach technicznych oraz doradztwem w zakresie doboru materiału. Dzięki naszej szerokiej rozpoznawalności jesteśmy obecni nie tylko w Białymstoku i okolicach, lecz także w całym województwie podlaskim – współpracujemy z klientami m.in. z Łomży, Zambrowa, Kolna, Suwałk, Augustowa, Ełku, Moniek, Grajewa, Hajnówki, Bielska Podlaskiego i Sokółki.