Oddział Rzeszów


 ul. Rzecha 13
35-322 Rzeszów
Godziny otwarcia: Zamknięte
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Rzeszów: tworzywa sztuczne, pleksi, poliwęglan komorowy i lity


Oddział w Rzeszowie jest urzeczywistnieniem intensywnego rozwoju firmy Tuplex, widocznego szczególnie pod koniec lat 90. ubiegłego wieku. Podkarpacka placówka została założona w 2000 r. i przez ponad 20 lat pomogła odnieść sukces wielu firmom działającym nie tylko na Podkarpaciu. Do dzisiaj kontrahenci doceniają doskonałą lokalizację oddziału, znajdującego się przy ul. Rzecha 13 – łatwo stąd dojechać do autostrady A4 i trasy ekspresowej S19, a także dróg krajowych nr 19 oraz 94.

Specjalnością rzeszowskiego oddziału pozostaje obsługa firm z branż: budowlanej, przemysłowej oraz reklamowej. Bogate portfolio, jakim może pochwalić się firma Tuplex, pozwala z łatwością spełnić oczekiwania nie tylko dotyczące standardowych zamówień, lecz także specjalistycznych, przygotowywanych ściśle pod kątem wymagań klientów. Chociaż do każdego zlecenia i zamówienia podchodzimy z niezbędną dbałością, to właśnie skomplikowane projekty, wymagające od nas zaangażowania, pozwalają nam poszerzać naszą wiedzę i kompetencje oraz zdobywać nowe doświadczenie.

Dbając o zadowolenie klientów, bardzo szybko jesteśmy w stanie dostarczyć dowolny produkt z portfolio Tuplex. Aby ograniczyć do minimum czas niezbędny do zrealizowania zlecenia, tworzywa z głównych grup materiałowych przechowujemy w naszym magazynie i oferujemy na bieżąco. Do najczęściej wybieranych należą m.in. tkaniny do zadruku, pleksi, kompozyty budowlane i reklamowe, poliwęglan kanalikowy, polietylen, PCW spienione, folie do zadruku oraz izolacje XPS.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy zarówno transport towaru, jak i możliwość odbioru własnego. Najczęściej wybierane materiały dostępne są „od ręki”, pozostałe sprowadzamy w najkrótszym możliwym czasie. Zamówiony towar dostarczamy naszym kontrahentom w ciągu jednego (Rzeszów i okolice) lub dwóch dni roboczych. Oprócz Rzeszowa rejon działania naszego oddziału obejmuje m.in. takie miasta jak: Mielec, Łańcut, Krosno, Przemyśl, Jarosław i Jasło.