Oddział Kielce


 ul. Ściegiennego 252
25-116 Kielce
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Kielce: tworzywa sztuczne, pleksi, poliwęglan komorowy i lity

 

Oddział firmy Tuplex w Kielcach rozpoczął działalność w 1999 r. i na przestrzeni ponad 20 lat zdobył renomę profesjonalnego dostawcy materiałów dla branży budowlanej, przemysłowej i reklamowej. Zlokalizowana przy ul. Ściegiennego 252, placówka jest łatwo dostępna dla kontrahentów z Kielc i okolic, dla których możliwość szybkiego odbioru towaru jest jedną z najważniejszych zalet.

Niezwykle ważnym aspektem, który decyduje o popularności naszego oddziału, jest także bardzo szeroka oferta oraz bieżąca dostępność produktów. Posiadamy magazyn wysokiego składowania o powierzchni 1000 mkw, piłę pionową do technicznego formatowania, stąd możemy świadczyć usługę cięcia na formatki.

W magazynie na bieżąco dostępne są najczęściej wybierane materiały i tworzywa, w tym m.in. tkaniny plandekowe i banerowe, kompozyty reklamowe, pleksi, PCW spienione i twarde, poliwęglan lity i kanalikowy oraz folie do zadruku.

Kielecki oddział obsługuje liczną grupę firm rozlokowanych w Kielcach i rejonach dość odległych od stolicy województwa świętokrzyskiego. Na co dzień dostarczamy towar dla klientów z takich miast jak Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Opatów, Sandomierz, Staszów, Busko Zdrój, Jędrzejów, Włoszczowa, Końskie, Radom, Zwoleń czy Kozienice.

Naszym ogromnym atutem, oprócz bogatej oferty, jest także indywidualne podejście do klienta. Każde zamówienie traktujemy z taką samą starannością i nieustannie dążymy do tego, aby czas potrzebny na dostarczenie towaru do zamawiającego był możliwie jak najkrótszy. W zależności od preferencji dostarczamy towar za pośrednictwem firm kurierskich lub dowozimy materiały naszym transportem – w ciągu jednego dnia roboczego w przypadku firm zlokalizowanych w Kielcach i okolicach lub w czasie dwóch dni roboczych, gdy adres dostawy znajduje się w odległym zakątku rejonu naszego działania.