Oddział Bydgoszcz


 ul. Toruńska 151 / Bud. D / Wjazd od ul. Spornej
85-880 Bydgoszcz
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

OD 24 CZERWCA ZAPRASZAMY DO NOWEJ LOKALIZACJI: TEREN MULTIPARK BYDGOSZCZ, UL. TORUŃSKA 151 BUD. D, 85-880 BYDGOSZCZ. WJAZD OD ULICY SPORNEJ!

 

Tuplex Bydgoszcz: HPL, włókno cement Tubonit, poliwęglan komorowy i lity

 

Oddział Tuplex w Bydgoszczy działa od 2001 r. i nieprzerwanie mieści się w obiektach dawnego  Elektromontażu. Jedną z wielu zalet tego miejsca jest doskonałe połączenie poprzez nowo budowane trasy, dzięki czemu klienci z Bydgoszczy, jak i innych miejscowości regionu, mogą cieszyć się bardzo łatwym dojazdem. Najważniejszym atutem jest jednak bardzo szeroka gama produktowa kierowana m.in. do szeroko pojętej branży reklamowej, budowlanej i przemysłu.

Firma Tuplex już od wielu lat pozostaje liderem w zakresie dystrybucji tworzyw sztucznych. W ofercie bydgoskiego oddziału znajduje się pełen zakres oferowanych materiałów – od standardowych rozwiązań, aż po te przygotowywane na specjalne zamówienie. Praktycznie każdy klient znajdzie u nas materiał odpowiadający założeniom projektowym. Proponujemy m.in. materiały elewacyjne takie jak HPL, włókno cement Tubonit i kompozyt budowlany, poliwęglan komorowy, poliwęglan lity, PMMA (pleksi), tworzywa wykorzystywane na placach zabaw (Tuplay), kompozyt reklamowy Tubond.

Nasz oddział specjalizuje się w dostawach materiałów dla branży budowlanej (poliwęglany, materiały do wykonywania wszelkich typów elewacji wentylowanych). Na co dzień współpracują z nami przedsiębiorcy m.in. z Bydgoszczy, Torunia, Świecia, Grudziądza, Tucholi, Chojnic, Złotowa, Nakła, Piły, Żnina i Inowrocławia. Przewagę na lokalnym rynku zapewnia nam bogate doświadczenie naszych doradców oraz łatwa dostępność produktów z lokalnego magazynu. Oprócz fachowego doradztwa oferujemy naszym klientom również dodatkowe usługi, np. cięcie materiałów oraz ich transport.