Ramki i potykacze OWZ

 1. Ramki OWZ
  • Ramki OWZ czarne
   Marka
   Format
   Cena online za szt. netto od
   • Potykacze OWZ
    • Potykacze zewnętrzne
     Marka
     Format
     Cena online za szt. netto od
      Brak w magazynie

     Ramki i potykacze OWZ to łatwe i szybkie w obsłudze produkty, które umożliwiają regularną prezentację reklam i innych wszelkiego rodzaju grafik. Ramy plakatowe, bo czasami określa się te konstrukcje, pozwalają w pełni zaprezentować dowolny rodzaj produktu lub samą firmę, a dzięki ramkom zatrzaskowym OWZ, czyli Otwórz-Włóż-Zamknij, wymiana materiałów graficznych jest banalnie prosta i zajmuje zaledwie kilkanaście sekund.

     Ramki OWZ i potykacze OWZ

     Ramy plakatowe występują we wspomnianych dwóch rodzajach: jako ramki oraz w postaci tzw. potykaczy. Pierwszy z rodzajów wymaga zawieszenia, np. na ścianie, drugi, dzięki swojej rozkładanej konstrukcji (po rozłożeniu potykacz OWZ przypomina literę A) może stać samodzielnie, a do tego umożliwia równoczesne prezentowanie dwóch grafik. Wybór rozwiązania zależy zatem wyłącznie od potrzeb kupującego.

     Ramka zatrzaskowa

     Same ramy plakatowe, czy to ramka zatrzaskowa OWZ, czy też potykacz OWZ, mają podobną konstrukcję i składają się z ramy wykonanej np. z anodowanego aluminium, pleców, które mogą być wykonane m.in. z polipropylenu (PP) oraz folii antyrefleksyjnej. Zadaniem tej ostatniej jest poprawa czytelności grafik w miejscach, gdzie znajdują się punktowe źródła światła.

     Ramy plakatowe - zalety

     Wśród zalet ramek i potykaczy OWZ warto wymienić łatwość obsługi, prostą instalację, szczególnie w przypadku potykaczy, które wystarczy po prostu ustawić, ale też niewielką wagę tych konstrukcji. Dzięki temu z łatwością można umieścić je w niemal dowolnym miejscu. Ramy plakatowe OWZ równie dobrze sprawdzają się w salach i centrach wystawowych, firmach, a nawet domowych wnętrzach.