Podane ceny obowiązują wyłącznie w przypadku złożenia zamówienia online.
Produkty z odbiorem osobistym są dostępne tylko dla klientów prowadzących działalność gospodarczą, którzy w sklepie internetowym.
Pozostałe produkty są dostępne bez konieczności .

Ramki i potykacze OWZ

Ramki i potykacze OWZ to łatwe i szybkie w obsłudze produkty, które umożliwiają regularną prezentację reklam i innych wszelkiego rodzaju grafik. Ramy plakatowe, bo czasami określa się te konstrukcje, pozwalają w pełni zaprezentować dowolny rodzaj produktu lub samą firmę, a dzięki ramkom zatrzaskowym OWZ, czyli Otwórz-Włóż-Zamknij, wymiana materiałów graficznych jest banalnie prosta i zajmuje zaledwie kilkanaście sekund.

Ramki OWZ i potykacze OWZ

Ramy plakatowe występują we wspomnianych dwóch rodzajach: jako ramki oraz w postaci tzw. potykaczy. Pierwszy z rodzajów wymaga zawieszenia, np. na ścianie, drugi, dzięki swojej rozkładanej konstrukcji (po rozłożeniu potykacz OWZ przypomina literę A) może stać samodzielnie, a do tego umożliwia równoczesne prezentowanie dwóch grafik. Wybór rozwiązania zależy zatem wyłącznie od potrzeb kupującego.

Ramka zatrzaskowa

Same ramy plakatowe, czy to ramka zatrzaskowa OWZ, czy też potykacz OWZ, mają podobną konstrukcję i składają się z ramy wykonanej np. z anodowanego aluminium, pleców, które mogą być wykonane m.in. z polipropylenu (PP) oraz folii antyrefleksyjnej. Zadaniem tej ostatniej jest poprawa czytelności grafik w miejscach, gdzie znajdują się punktowe źródła światła.

Ramy plakatowe - zalety

Wśród zalet ramek i potykaczy OWZ warto wymienić łatwość obsługi, prostą instalację, szczególnie w przypadku potykaczy, które wystarczy po prostu ustawić, ale też niewielką wagę tych konstrukcji. Dzięki temu z łatwością można umieścić je w niemal dowolnym miejscu. Ramy plakatowe OWZ równie dobrze sprawdzają się w salach i centrach wystawowych, firmach, a nawet domowych wnętrzach.

1. Wybierz dowolną pozycję spośród ramek i potykaczy w sklepie internetowym

2. Upewnij się, że kwota zamówienia to co najmniej 1000 zł netto

3. Wpisz w koszyku kod rabatowy: 10ramki

Regulamin promocji

 1. Ramki OWZ
  Marka
  Format
  Cena online za szt. netto
  Multistand
  A4
  15,92 zł
  Multistand
  A3
  23,20 zł
  Multistand
  A2
  37,60 zł
  Multistand
  B2
  47,20 zł
  Multistand
  A1
  51,20 zł
  Multistand
  B1
  63,20 zł
  • Potykacze OWZ
   Marka
   Format
   Cena online za szt. netto
   Multistand
   A2
   135,20 zł
   Multistand
   B2
   159,20 zł
   Multistand
   A1
   183,20 zł
   Multistand
   B1
   239,20 zł