Oddział Gdańsk


 ul. Narwicka 7A
80-557 Gdańsk
Godziny otwarcia: Zamknięte
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Gdańsk: tworzywa sztuczne, pleksi, poliwęglan komorowy i lity


Założony w 2010 r., gdański oddział firmy Tuplex jest jednym z najmłodszych w Polsce. Mimo to może poszczycić się ugruntowaną pozycją nie tylko w rejonie Trójmiasta. Zlokalizowany w niewielkiej odległości od drogi krajowej nr 91, pozwala na szybki i łatwy dojazd zarówno z Gdańska, jak i pozostałych miast regionu.

Od samego początku doradcy techniczni i handlowcy z naszego oddziału służą pomocą klientom, wspierając ich swoim doświadczeniem i wiedzą merytoryczną. Wraz z bogatym portfolio firmy Tuplex stanowi to niezwykle udane połączenie, które doceniają nasi kontrahenci – zarówno stali klienci, jak i ci okazjonalni.

Oprócz firm z Gdańska, Gdyni i Sopotu, szeroką grupę klientów tworzą także podmioty m.in. z Bytowa, Chwaszczyna, Nowego Dworu Wejherowskiego, Goręczyna, Dębogórza oraz Chojnic. Każdy zleceniodawca może odebrać towar we własnym zakresie lub też zlecić nam jego dostarczenie. Do większości pobliskich lokalizacji materiały dowożone są w ciągu jednego dnia roboczego, transport do dalszych miejscowości zazwyczaj trwa maksymalnie do dwóch dni roboczych.

Gdański oddział oferuje pełną gamę produktową firmy Tuplex, przy czym duża część materiałów i tworzyw dostępna jest w ciągłej sprzedaży. Mowa tu m.in. o foliach twardych PET, pleksi, tkaninach plandekowych, kompozytach reklamowych, poliwęglanie litym i kanalikowym, PCW spienionym, kompozytach budowlanych oraz HIPS. Na życzenie klienta dostarczane są także pozostałe rodzaje materiałów.