Oddział Wrocław


 ul. Cesarzowicka 5
52-408 Wrocław
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Wrocław: kompozyt reklamowy Tubond, PCW, plexi (PMMA), LEDy


Oddział firmy Tuplex we Wrocławiu, chociaż jest jednym z najmłodszych (powstał w 2010 roku) - to już na dobre wpisał się w branżowy krajobraz Dolnego Śląska. Położony w pobliżu węzła autostradowego Zachód, u zbiegu tras A4 i A8, jest łatwo dostępny z dowolnego miejsca Wrocławia i okolic. To jedna z wielu zalet oddziału, którą doceniają wszyscy klienci, którzy zamawiają i odbierają towar we własnym zakresie.

Zespół handlowy z Wrocławia może pochwalić się bogatym doświadczeniem zarówno z zakresu sprzedaży, jak i znajomości tworzyw sztucznych oraz doboru materiałów.  Nasi doradcy techniczni są gwarancją profesjonalnej obsługi i służą pełną pomocą podczas szukania optymalnych rozwiązań pozwalających zrealizować projekty klientów.

Wykorzystując doświadczenie zdobyte w innych rejonach Polski zadbaliśmy o to, aby wrocławski oddział dysponował przestronnym magazynem, który umożliwi szybką realizację zamówień. Duża część gamy produktowej Tuplex znajduje się w ciągłej sprzedaży, a zlecenia oparte o towar dostarczany na zamówienie obsługiwane są w najkrótszym możliwym czasie.

W ofercie posiadamy płyty i folie z tworzyw sztucznych produkowane głównie z myślą o branży reklamowej, przemysłowej i budowlanej. Naszą specjalnością są materiały przeznaczone dla branży reklamowej – kompozyt reklamowy Tubond, PCW, plexi (PMMA), LEDy oraz materiały do budownictwa – głównie poliwęglan kanalikowy (komorowy) i lity. Kupione u nas materiały możemy pociąć na wskazany wymiar i dostarczyć do klienta w ciągu 48 godzin.

Rejon działania naszego oddziału obejmuje nie tylko Wrocław i okolice, lecz także szereg dolnośląskich miast i miejscowości. Produkty Tuplex dostarczamy m.in. do takich miast jak Legnica, Świdnica, Wałbrzych czy Opole.