Oświetlenie


Oświetlenie wnętrz pełni niezwykle ważną rolę – nie tylko w mieszkaniach oraz domach. Trzeba odpowiednio rozplanować punkty świetlne i dobrać źródła światła, aby pełniły one swoje podstawowe funkcje praktyczne, ale też estetyczne. Oferujemy akcesoria LED na każdą kieszeń. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór produktów LED, m.in. modułów, zasilaczy do taśmy LED, plafonów, naświetlaczy, paneli.

Ta nowoczesna technologia zrewolucjonizowała współczesne myślenie o oświetleniu i szybko stała się jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań ostatnich lat. Dzięki diodom LED można zużyć nawet do 90% mniej energii, nie tracąc parametrów świetlnych. Poza tym, że są wyjątkowo energooszczędne, są też żywotne, wydajne, odporne na wstrząsy oraz 100% biodegradowalne, czyli przyjazne środowisku. 

Rynek oświetlenia dynamicznie się zmienia, a nowoczesne trendy zastępują tradycyjne rozwiązania, jak np. klasyczne żarówki czy halogeny. Oświetlenie LED coraz częściej stosuje się także w obiektach użyteczności publicznej, pomieszczeniach biurowych, halach, magazynach. Poza plafonami, taśmami czy panelami LED zapewniamy też duży wybór wysokiej jakości zasilaczy znanych marek, które zapewnią dodatkową oszczędność kosztów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.