Nowości produktowe w portfolio Tuplex

Grupa Tuplex - największy dystrybutor tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej, obecny w 8 krajach i lider rynku w Polsce - poszerza swoje portfolio produktów skierowanych do branży reklamowej.

Dzięki nawiązaniu współpracy z marką Kavalan, w portfolio Tuplex pojawią się nowe produkty dedykowane dla segmentu druku wielkoformatowego. Są to certyfikowane media do zadruku bez zawartości PVC oraz materiały biodegradowalne, przeznaczone do użytku zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, w tym materiały dedykowane do dekoracji wnętrz.

Marka Kavalan obejmuje szeroką gamę materiałów „non-PVC” dedykowanych do reklamy zewnętrznej, takich jak siatki czy billboardy reklamowe oraz do dekoracji wnętrz. Wszystkie produkty Kavalan są wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi standardami i przepisami oraz posiadają odpowiednie certyfikaty, takie jak ISO9001, ISO14001, REACH, RoHS, 6P i DIN4102-B1 - tak, by wymienić najważniejsze z nich.

Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy będziemy w stanie dostarczać polskim drukarniom ekologiczne rozwiązania i produkty w rozsądnych cenach, nie ustępujące jakością i wydajnością tradycyjnie stosowanym w branży reklamowej materiałom.