Tuplex na liście Diamentów Forbesa 2023

Wraz z najnowszy wydaniem magazynu Forbesa ukazały się wyniki 15. edycji rankingu Diamenty Forbesa. Diamenty Forbesa to coroczny ranking, w którym redakcja miesięcznika nagradza najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce.

Piętnasta edycja Diamentów Forbesa jest rekordowa pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest dowodem, że Polacy potrafią budować wartość w najbardziej nawet nieprzyjaznym środowisku.

Województwo mazowieckie to lider polskich przemian i najszybciej rozwijający się region Polski. Na 82 uczelniach studiuje ok. 255 tys. osób. Zarejestrowanych jest tu ponad 19 proc. krajowych przedsiębiorstw i co roku przybywa nowych. Tylko w 2021 r. blisko 71 tys. przedsiębiorców zarejestrowało tu swój biznes.

Konkurencja na Mazowszu jest zatem bardzo silna. Tym bardziej cieszy fakt, że firma Tuplex znalazła się na elitarnej liście Diamentów Forbesa, obejmującej najszybciej rozwijające się firmy, z przychodami przekraczającymi 250 milionów PLN.

To prestiżowe wyróżnienie jest przede wszystkim ogromną zasługą całego zespołu. Obecność na takiej liście to wielki sukces i jeszcze większy powód do dumy. To dowód, że zaangażowanie i profesjonalizm jest doceniany przez naszych klientów i partnerów biznesowych, a zaufanie i trwałość tych relacji przekłada się na sukces, nawet w czasach pogarszającej się koniunktury.