Tuplex partnerem spektaklu Teatru 6. piętro

1 października w Teatrze 6. piętro w Warszawie odbyła się długo wyczekiwana premiera spektaklu BLIŻEJ Patricka Marbera. Była to pierwsza premiera w teatrze po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi. Spektakl BLIŻEJ w reżyserii Eugeniusza Korina to Love Story bez cenzury, czyli szczera i emocjonująca opowieść o relacjach, bliskości i intymności.

Obsada sztuki, czyli Aleksandra Popławska, Pola Gonciarz, Mateusz Damięcki i Michał Żebrowski oraz twórcy spektaklu otrzymali owacje na stojąco. Na widowni pojawili się przyjaciele teatru oraz zaproszeni goście i partnerzy. Wśród nich znaleźli się także nasi klienci, których mogliśmy zaprosić na premierowe pokazy.

Tuplex – partner spektaklu Bliżej

Będąc partnerem spektaklu, także mieliśmy swój wkład w to teatralne wydarzenie. Oprócz gwiazdorskiej obsady niepowtarzalny klimat na scenie tworzyła scenografia, która została wykonana z naszych płyt.

A jak wyglądała budowa scenografii „od kuchni” i co z tego ostatecznie wyszło – możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach oraz filmie :)