Podkonstrukcja Ecofasada

PODKONSTRUKCJA SYSTEMOWA ECO-SYSTEM®

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór podkonstrukcji aluminiowych oraz konsol pasywnych ze stali nierdzewnej, co zapewnia Państwu nieograniczone możliwości łączenia wybranych rodzajów płyt z odpowiednimi systemami montażu. 

KONSOLE ALUMINIOWE I PASYWNE

KONSOLA STAŁA ECO® KF

Konsola stała jest to podstawowy element systemowej podkonstrukcji. Jest elementem konstrukcyjnym nośnym, kotwionym do podłoża mającym na celu przenoszenie obciążeń statycznych. Przytwierdzenie profili do konsoli stałej odbywa się za pośrednictwem wkrętów umieszczanych w otworach stałych (okrągłych).

KONSOLA PRZESUWNA ECO® KP

Konsola przesuwna jest elementem konstrukcyjnym nośnym, kotwionym do podłoża murowego mającym na celu kompensacje zmian wynikających z rozszerzalności cieplnej materiału. Przytwierdzenie profili do konsoli przesuwnej odbywa się za pośrednictwem wkrętów umieszczanych w fasolkach.

PRZEDŁUŻKA DO KONSOL ECO® PP/PF

Przedłużka do konsol jest elementem pomocniczym stosowanym w przypadku niestandardo­wych rozwiązań technicznych. Przedłużka występuje w dwóch wariantach: dla konsoli stałej (PF) oraz konsoli przesuwnej (PP).

 

Podkonstrukcja systemowa ECO-SYSTEM została objęta Europejską Oceną Techniczną (ETA 20-0926) oraz posiada aktualne badania dot. tech. war. bud. przeprowadzone przez 1TB wraz z czołowymiproducentami okładzin elewacyjnych.

Profile - konsole - podkładki