A2

Produkty Swisspearl (dawniej Cembrit), które chcielibyśmy Państwu zaproponować, łączą atrakcyjny wygląd, trwałość i wysoką ognioodporność.

Wyjątkowe połączenie włókien i cementu powoduje, że produkty te są odporne na codzienne użytkowanie i zabrudzenia. Nie straszne im również temperatury poniżej 0°C, śnieg, zamarzanie, topnienie, ulewne deszcze, jak również upały, wysoką wilgotność i bezpośrednie światło słoneczne.

Włókno-cement posiada wysoką wartość pH, która sprawia, że jest on niepodatny na niszczenie przez glony i bakterie oraz porastanie mchem – nawet w warunkach i klimacie, gdzie często stanowi to problem.

Wszystkie okładziny włókno-cementowe Swisspearl są niepalne oraz objęte klasyfikacją normy EN 13501-1.

Produkt ten potrafi pochłaniać i uwalniać wilgoć w nieograniczonej ilości cyklów, bez wpływu na jego trwałość i żywotność. Dzięki temu płyty Swisspearl idealnie nadają się do montażu na zewnętrz budynku jak również we wnętrzach, w bardzo wilgotnych pomieszczeniach.  

Linia wzornicza Swisspearl Patina to seria naturalnych, barwionych w masie płyt elewacyjnych o unikalnych cechach. Powierzchnia płyt z czasem ulega patynowaniu, które nadaje im indywidualnego wyglądu.

Patina

Swisspearl  Patina to seria płyt barwionych w masie. Występuje w ponadczasowych kolorach – ewoluuje, zmieniając wygląd Twojego budynku. Te płyty elewacyjne z czasem pięknie się patynują, dodając estetyczny wygląd do projektu budynku z pewnymi wyjątkowymi i subtelnymi wariacjami na powierzchni.

Zenor

Zenor to seria płyt barwionych w masie i lakierowanych powierzchniowo.