Tuplex Kielce: tworzywa sztuczne, pleksi, poliwęglan komorowy i lity

ul. Ściegiennego 252
25-116 Kielce

tel.: 41 361 20 23

Oddział firmy Tuplex w Kielcach rozpoczął działalność w 1999 r. i na przestrzeni ponad 20 lat zdobył renomę profesjonalnego dostawcy materiałów dla branży budowlanej, przemysłowej i reklamowej. Zlokalizowana przy ul. Ściegiennego 252, placówka jest łatwo dostępna dla kontrahentów z Kielc i okolic, dla których możliwość szybkiego odbioru towaru jest jedną z najważniejszych zalet.

Niezwykle ważnym aspektem, który decyduje o popularności naszego oddziału, jest także bardzo szeroka oferta oraz bieżąca dostępność produktów. Posiadamy magazyn wysokiego składowania o powierzchni 1000 mkw, piłę pionową do technicznego formatowania, stąd możemy świadczyć usługę cięcia na formatki.

W magazynie na bieżąco dostępne są najczęściej wybierane materiały i tworzywa, w tym m.in. tkaniny plandekowe i banerowe, kompozyty reklamowe, pleksi, PCW spienione i twarde, poliwęglan lity i kanalikowy oraz folie do zadruku.

Kielecki oddział obsługuje liczną grupę firm rozlokowanych w Kielcach i rejonach dość odległych od stolicy województwa świętokrzyskiego. Na co dzień dostarczamy towar dla klientów m.in. z Radomia, Starachowic, Morawicy, Szydłowca, Włoszczowy, Chęcin, Buska Zdrój, Jędrzejowa, Sandomierza i Ostrowca Świętokrzyskiego.

Naszym ogromnym atutem, oprócz bogatej oferty, jest także indywidualne podejście do klienta. Każde zamówienie traktujemy z taką samą starannością i nieustannie dążymy do tego, aby czas potrzebny na dostarczenie towaru do zamawiającego był możliwie jak najkrótszy. W zależności od preferencji dostarczamy towar za pośrednictwem firm kurierskich lub dowozimy materiały naszym transportem – w ciągu jednego dnia roboczego w przypadku firm zlokalizowanych w Kielcach i okolicach lub w czasie dwóch dni roboczych, gdy adres dostawy znajduje się w odległym zakątku rejonu naszego działania.

 

Formularz kontaktowy

Jaka jest suma 8 i 3?