Tuplex Lublin: pleksi, PCW, PE, PET, poliwęglan kanalikowy i lity

ul. Energetyków 19
20-468 Lublin

tel.: 81 759 70 33

Lubelski oddział jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy oczekują szybkiego i łatwego dostępu do gamy produktowej Tuplex. Założony w 2011 r. należy do najmłodszych oddziałów w Polsce, ale mimo to doskonale znającym potrzeby lokalnych firm. Placówka w Lublinie w krótkim czasie stała się największym dystrybutorem materiałów i tworzyw sztucznych w regionie.

U podstaw naszego sukcesu, oprócz niezwykle szerokiej i kompleksowej oferty, leży profesjonalny zespół doradców. Ogromna wiedza i doświadczenie pomagają nam realizować wszelkiego rodzaju zlecenia związane z wykorzystaniem tworzyw sztucznych, kierowane do nas przez firmy z szeroko pojętych branż reklamowej, budowlanej i przemysłowej. Efektem naszej pracy są optymalne rozwiązania, które przekładają się na pełne zadowolenie klientów.

Bogate doświadczenie doradców idzie w parze z doskonale przygotowaną infrastrukturą oddziału. Przestronny magazyn zapewnia szybki i łatwy dostęp do często zamawianego asortymentu, co znacząco skraca czas realizacji zleceń. Wśród tworzyw i materiałów najczęściej kupowanych w naszym oddziale warto wymienić m.in. pleksi, PCW, PE, PET, aluminiowe płyty kompozytowe, poliwęglan kanalikowy (komorowy) i lity, a także płyty cementowo-włókniste. Dodatkowo zapewniamy transport zamówionych materiałów oraz ich cięcie.

Oprócz sprzedaży tworzyw lubelski oddział oferuje również szereg dodatkowych usług, w tym cięcie i transport materiałów. Rejon działania placówki obejmuje nie tylko Lublin, lecz także Zamość, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Kraśnik, Janów Lubelski, Chełm, Włodawę, Białą Podlaską, Ryki i Puławy.

Formularz kontaktowy

Jaka jest suma 1 i 6?