Frontlit

Wśród wysokiej jakości tkanin do zadruku w naszej ofercie są również frontlity. Mają bardzo dobre właściwości i zapewniają liczne możliwości kreacji – to najpopularniejszy materiał wykorzystywany w reklamie zewnętrznej i do wydruków wielkoformatowych.

Frontlity to poliestrowa tkanina obustronnie laminowana PVC – jest znakomita do druku jednostronnego i zwykle służy jako nośnik reklamy podświetlonej od strony aplikacji. Wytrzymała, odporna na rozdarcia, promienie UV oraz zmiany temperatury. Materiał stosowany jest do krótko- i średniookresowych aplikacji, do druku solwentowego i sitodruku.

Produkt ma liczne zalety, m.in. wysoką jakość zadruku, łatwe aplikowanie, odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia, gwarancję trwałości przez wiele lat. Dzięki nim ma szerokie zastosowanie, m.in. w grafice reklamowej (duże powierzchnie typu bilbordy, tablice, plandeki itd.), reklamie wielkoformatowej (zewnętrznej i wewnętrznej), w wydrukach wielkoformatowych, na aplikacjach wewnętrznych (np. na plakatach) itd.

Co więcej, frontlity można łączyć poprzez zgrzewanie, jeśli chcemy uzyskać większą powierzchnię reklamową.

W ofercie Tuplexu są frontlity w wersji matowej lub z połyskiem – zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem tkanin do zadruku.

 1. Frontlit powlekany 450 g
  Marka
  Szerokość nawoju
  Długość nawoju
  Cena on-line m² od
  • Frontlit laminowany 510 g
   Marka
   Szerokość nawoju
   Długość nawoju
   Cena on-line m² od
    Brak w magazynie