TUPLEX PARTNEREM TEATRU 6. PIĘTRO

Po raz kolejny Tuplex wspiera kulturę i nasz ulubiony teatr w Warszawie!

Zostaliśmy oficjalnym Partnerem nowego spektaklu w Teatrze 6. Piętro, a nasze materiały stały się podstawą do stworzenia wspaniałej scenografii do tego przedstawienia.

 

MIŁOŚĆ W SAYBROOK jest częścią tryptyku (z ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM i CENTRAL PARK WEST) zrealizowanego na podstawie tekstów Woody’ego Allena przez Eugeniusza Korina.

To wyjątkowa zabawa różnymi gatunkami teatru, której głębszym celem jest opowieść o złożonej prawdzie ludzkich uczuć. Opowiadając o miłosnych problemach trzech małżeńskich par, Woody Allen z właściwą sobie błyskotliwością miesza różne konwencje, włączając komedię, absurdalną groteskę oraz kryminał, a robi to, żeby z teatralnej fikcji wydobyć trochę prawdy o naszych tęsknotach i niespełnieniach.

Małżeństwo z siedmioletnim stażem, ona – psycholog, on – ortodonta (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć), świętują kolejną rocznicę ślubu w swoim uroczym domu w ładnym miasteczku Old Saybrook. Razem z nimi w przyjęciu biorą udział krewni, siostra pani psycholog – właścicielka sklepu z bielizną i jej mąż – chirurg plastyczny (Joanna Liszowska i Wiktor Zborowski). Niespodziewane pojawienie się dawnych właścicieli domu – księgowego-poety (Szymon Bobrowski) i jego nieśmiałej żony (Barbara Kurdej-Szatan/Anna Cieślak) ujawni ukryty w tajemnym schowku porażający sekret…

Jeśli dodamy do tego tajemniczego mężczyznę (Andrzej Poniedzielski) oraz serie ciętych żartów, lawinę nie zawsze grzecznych dowcipów oraz muzyczne wstawki śpiewanych hitów o miłości (na przykład „All you need is love” grupy The Beatles) – otrzymamy właśnie ten spektakl.

 

21 maja odbyła się europejska prapremiera MIŁOŚCI W SAYBROOK, połączona z uroczystą galą, na której zjawiło się wiele znanych osób ze świata kultury i sztuki.

 

Gorąco zachęcamy do wybrania się na spektakl w Teatrze 6. Piętro!