Warsztaty Car Wrapping Tuplex & Avery

Z wielką satysfakcją informujemy, że zakończyliśmy cykl szkoleń w ramach warsztatów Car Wrapping Tuplex & Avery Dennison, które odbyły się w dniach 11-15.05.2015 w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Cz

Nasze warsztaty kolejny raz okazały się dużym sukcesem dzięki wysokiej frekwencji oraz aktywności uczestników. W tym roku szkolenia poświęcone były foliom z serii Supreme Wrapping Film do całkowitej zmiany koloru auta, Serii 777 (folie wylewane ploterowe) oraz folii MPI 1950, przeznaczonej do zadruku oraz tajnikom ich poprawnej aplikacji. Jak zawsze ideą przyświecającą nam podczas organizacji spotkań była chęć zaprezentowania Państwu najnowocześniejszych materiałów i tendencji rynkowych w tym obszarze. Do współpracy zaprosiliśmy znany światowy koncern - prekursora unikatowych rozwiązań w zakresie materiałów dla reklamy – firmę Avery Dennison.

Szkolenie podzielone było na część teoretyczną oraz zajęcia praktyczne, w czasie których uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności oraz przetestować produkty i akcesoria znanej marki. Uczestnikom zdradziliśmy kilka ciekawych trików oraz sekretów profesjonalnego oklejania, ale nie zabrakło również dobrej zabawy i przyswajania wiedzy "na wesoło". Każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Mamy nadzieję, że spotkanie stworzyło możliwość do zapoznania się z najlepszymi technikami oklejania i wyjątkowymi możliwościami jakie dają folie Avery, a także było okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Dziękujemy, że byliście tam z nami!