Zalecenia w związku z epidemią COVID-19

Szanowni Państwo,

W związku z rozwojem epidemii COVID-19 firma Tuplex Sp. z o.o. informuje o podjęciu wszelkich działań profilaktycznych oraz wdrożeniu stosownych procedur mających na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. Nasze placówki handlowe w całej Polsce zostały dostosowane do obecnych uwarunkowań w zakresie zarówno organizacji pracy,
jak i wzmożonych procedur związanych z bieżącą dezynfekcją oraz ograniczaniem wszelkich kontaktów zewnętrznych.
Zapewniamy Państwa, że wprowadzone zmiany i rygory na dziś nie wpływają na ciągłość obsługi procesów oraz bieżące realizowanie zamówień naszych Klientów.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.

Mając natomiast na uwadze Państwa bezpieczeństwo oraz naszych Pracowników zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszych biurach handlowych i korzystanie z wszelkich alternatywnych środków komunikacji – mail, telefon, skype, wideokonferencje.
W przypadku niezbędnych kontaktów osobistych zapewniamy Państwa, że nasi Pracownicy są odpowiednio wyposażeni
i przygotowani do ich obsługi, zachowując standardy podwyższonej ostrożności.

Prosimy Państwa o dostosowanie się do obecnych wymogów i zaostrzonych procedur w naszej współpracy oraz kontaktach biznesowych.
Liczymy na Państwa zaufanie i mamy nadzieję, że przyczynią się one do utrzymania jak najlepszych relacji w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.


ZARZĄD FIRMY TUPLEX SP. Z O.O.