Oddział Gliwice


 ul. Portowa 14
44-100 Gliwice
Godziny otwarcia: 08:00 - 17:00
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Gliwice: tkaniny do zadruku, folie do zadruku, HPL, poliwęglan lity


Gliwicki oddział powstał w 1992 r. i należy do najdłużej działających placówek Tuplex w Polsce. Tworzony z myślą o ułatwieniu działalności  lokalnych firm, usytuowany jest w pobliżu skrzyżowania ulicy Portowej z drogą krajową nr 88, co ułatwia dojazd zarówno z autostrad A1 i A4, jak również z centrum miasta.

Głównymi odbiorcami oferowanych przez nas towarów i materiałów są branże reklamowa, budowlana i przemysłowa. Obsługujemy zarówno standardowe zlecenia, jak i te nietypowe, które przygotowywane są ściśle pod kątem wymagań klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, co z jednej strony pozwala zachować nam wysoki poziom obsługi, a z drugiej umożliwia poszerzanie naszej wiedzy i kompetencji.

Od początku naszej działalności dążymy do tego, aby maksymalnie ułatwić klientom dostęp do gamy produktowej Tuplex. Dlatego też wiele tworzyw dostępnych jest bez konieczności zamawiania towaru. Pozostałe materiały dostarczamy na zamówienie, a na realizację zleceń potrzebujemy maksymalnie 48 godzin. Wśród głównych grup materiałów, które można kupić w gliwickim oddziale, znajdują się tkaniny do zadruku, folie do zadruku, HPL, poliwęglan lity, poliwęglan komorowy (kanalikowy), PCW spienione, PMMA (plexi), kompozyt reklamowy i kompozyt budowlany, HIPS, ABS, czy PET.

W zależności od zapotrzebowania klienta, towar można odbierać osobiście lub zlecić jego dostarczenie pod wskazany adres. Nasz transport obsługuje klientów codziennie od poniedziałku do piątku i do większości miast w pobliżu Gliwic docieramy z dnia na dzień. Przy bardziej złożonych zamówieniach lub w przypadku bardziej odległych miast ten czas może wydłużyć się do dwóch dni roboczych. W zasięgu gliwickiego oddziału znajdują się miasta takie jak Katowice, Gliwice, Zabrze, Bielsko Biała, Bytom, Rybnik, Chorzów, Jastrzębie Zdrój, Tarnowskie Góry, Racibórz, Wodzisław Śląski, Mikołów, Czechowice Dziedzice, Żywiec, Wisła, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Zdzieszowice.

Bazując na bogatym doświadczeniu naszych doradców realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Aby spełnić oczekiwania klientów oferujemy także dodatkowe usługi. Oprócz dowozu towaru proponujemy również możliwość pocięcia materiału na wymagane formaty.