Oddział Katowice


 ul. Katowicka 72
41-406  Mysłowice
Godziny otwarcia: Zamknięte
Ponedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środę 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobotę Zamknięte
Niedzielę Zamknięte

Tuplex Katowice: poliwęglan lity i kanalikowy, PMMA, pasy z miękkiego PCW


Katowicki oddział Tuplex rozpoczął działalność w 1998 r. i był odpowiedzią na rosnące zainteresowanie produktami firmy oraz jej rozwój. Zlokalizowany w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 72, znajduje się zaledwie 8 km od centrum Katowic i pozwala na swobodny dojazd autostradą A4 oraz trasą ekspresową S1.

Nasz oddział specjalizuje się w obsłudze firm z branż budowlanej, reklamowej oraz szeroko pojętego przemysłu. Standardowo obsługujemy nietypowe zlecenia, które przygotowujemy zgodnie ze specyfikacją przedstawioną przez naszych klientów. Szczególną uwagę poświęcamy projektom wymagającym od nas zaangażowania oraz poszerzenia naszej wiedzy i kompetencji, pomagając klientom w doborze specjalistycznych materiałów.

W katowickim oddziale można zamówić dowolne produkty z oferty Tuplex, a główne grupy materiałów dostępne są na bieżąco. Wśród nich znajdują się m.in.: poliwęglan lity, poliwęglan kanalikowy (komorowy), PMMA (plexi), płyty PCW i pasy z miękkiego PCW, tworzywa PET, a także profile aluminiowe i płyty Solid Surface – Staron. Gamę produktową uzupełniają materiały dla drukarni i agencji reklamowych, tj. folie i banery do druku, a także plandeki.

Zamówiony materiał dostarczamy codziennie do wszystkich miast znajdujących się w odległości do 32 km od naszego oddziału. W ciągu dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia jesteśmy w stanie dowieźć towar do większości miast aglomeracji śląskiej. Zasięg katowickiego oddziału obejmuje m.in. Rybnik, Racibórz, Bielsko- Białą, Cieszyn, Dąbrowę Górniczą, Zawiercie, Siewierz, Jastrzębie Zdrój, Oświęcim, Żywiec, Wodzisław Śląski, Tarnowskie Góry.

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić fachową pomoc przy doborze materiałów znając ich docelowe zastosowanie czy też przeznaczenie. Zamówione materiały możemy pociąć na wymagane formaty i dostarczyć pod wskazany adres. Warto również podkreślić że materiały które są niedostępne w katowickim magazynie, w krótkim czasie sprowadzamy z naszego magazynu centralnego.